Výsledky

XVI. 2019/2020 – VI.

  1. Swiss Darlings
  2. HC Léman Husky
  3. Sarpsborg Icehawks
  4. / 5. Les Trappeurs / Raiders 

XVI. 2019/2020 – V.

Results

  1. Raiders
  2. Pivko
  3. Ezidri 
  4. Traktor 
  5. Dubai Mighty Camels
  6. Netopýři 
  7. Varteig Beers
  8. Light the Lamp
  9. Zapolyarnik 
  10. Kosti
  11. Pingvins Hockey
  12. SMC Mustang

XVI. 2019/2020 – IV.

Results

  1. Dobrynya
  2. Slavyane
  3. Riga Cup Team
  4. Skif
  5. Raiders
  6. Holodilnik Evronika
  7. Wasquehal Lions
  8. Wild Boars
  9. HC Lysa
  10. Ice Hooligans
  11. M Pour Barbu
  12. Absolut Norrland

XVI. 2019/2020 – II.

Results

  1. Rusichi
  2. Faik
  3. Nitro Karpat Oldtimers
  4. Leader 
  5. RVS
  6. Steelers
  7. Paleoveneti
  8. Vepr
  9. Vandelay Industries
  10. Qatar Qanucks
  11. Tuppura 
  12. Qatar Qanucks Beer

XVI. 2019/2020 – I.

results

  1. HC Hokejisti.com
  2. Diesel 
  3. Raiders
  4. Team 365 Vets 
  5. Tabib 
  6. Taurus 
  7. Kosti
  8. HC Taku Nordics 
  9. Lunch Hockey Team 
  10. Brazzers 
  11. Diö Dominators 
  12. hokkeynaya ulybka 

XV. 2018/2019 – VII.

Results

  1. Avtomobilist 
  2. Pälkäneen lukko 
  3. Montana’s Moose Knuckles 
  4. Vozovoz 
  5. Panthers 
  6. Varteig Beers 
  7. Slovakia Team
  8. Swiss Darlings 
  9. Piv@ko 
  10. Tri City Dinos  
  11. HC Sévery 
  12. Surrey Lions 

XV. 2018/2019 – VI.

Results

  1. Tornado 
  2. Golden Boys Košice 
  3. MNKT
  4. Steel Guys
  5. Les Camarades
  6. Raiders
  7. West Coast Jaguars
  8. Riga Cup Team 
  9. Die Geilen Spieler
  10. Sarpsborg Icehawks 
  11. Avangard 
  12. Oman Wadi Dogs 

XV. 2018/2019 – V.

Results

  1. Energy 
  2. Triada
  3. Sharks
  4. EHL Wolves 
  5. Team USA 
  6. Wild Boars 
  7. Crystall Donetks
  8. Ice Hooligans 
  9. HC Lysa 
  10. HC Kosti 
  11. HC V.V.S
  12. Holodilnik

XV. 2018/2019 – IV.

Results

  1. ROS 
  2. Mayak
  3. Royal
  4. Nizhnyi Novgorod
  5. Dobrynya
  6. Legion
  7. Raiders 
  8. Hokejovetreniny.cz

XV. 2018/2019 – III.

Results 

  1. Arktik 
  2. RVS 
  3. HC Red Dragon 
  4. London Rangers 
  5. Severnya stolica 
  6. Kringelstan Oldtimerhockey 
  7. Puckers Luxembourg
  8. West Coast 
  9. Stockholm Knights 
  10. Desperado 
  11. Carlshamn Crusaders 
  12. Ela Eagles 

XV. 2018/2019 – II.

Results

  1. Ros 
  2. Måndagsklubben Hockey 
  3. Faik 
  4. Les Callipyges 
  5. Paleoveneti 
  6. Qatar Qanucks 
  7. Green Hearts 
  8. Holodilnik 
  9. Arsenal 
  10. Georgetown
  11. Falu Bucks 
  12. EuroStars 

XV. ročník 2018/2019 – první edice

Výsledky

  1. TabiB
  2. ZZSHMP
  3. Disel 
  4. Jämshög Saints 1
  5. Coventry Snipers
  6. Jämshög Saints 2
  7. Ice Club 
  8. Abu Dhabi Aeros 
  9. Pasila Panthers 
  10. Tuppura 
  11. HC Linderwirth
  12. HC Evergreen 

XIV. ročník 2017/2018 – sedmá edice

  1. Miass
  2. Dobrynya
  3. Zorkiy
  4. Varteig Beers 
  5. Slovakia tím
  6. Devils
  7. RVS
  8. Victoria Cyclones
  9. Stockholm Select 
  10. Crazy Galliers
  11. Old Timer
  12. SMC Mustang

Results

XIV. ročník 2017/2018 – šestá edice

  1. Mayak 
  2. Golden Boys Košice 
  3. Panthers Považská Bystrica 
  4. Steel Guys 
  5. Tornado  
  6. Ice City 
  7. Sarpsborg Icehawks 
  8. Coney Islanders 
  9. Pälkäneen Lukko 
  10. Oschner Academy 
  11. Mummies 
  12. Zubr 

Results

XIV. ročník 2017/2018 – pátá edice

  1. Arctic 
  2. M Pour Barbu 
  3. Triada 
  4. Green Hearts 
  5. Riga Cup Team 
  6. Wasquehal Lions 
  7. London Bulldogs 
  8. EHC Samedan 
  9. Wild Boars 
  10. Mighty Dronts 
  11. Surrey Lions 
  12. Holodilnik 

Results

XIV. ročník 2017/2018 – čtvrtá edice

  1. Bank Rossiya
  2. Nizhniy Novgorod
  3. Avto
  4. Dubai Buds
  5. Raiders
  6. Red Dragon
  7. Koventry Snipers
  8. Montreál Slapshots

Completed results

XIV. ročník 2017/2018 – třetí edice

  1. Bank Rossiya 
  2. Auto Team
  3. Nizhnyi Novgorod 
  4. Snezhnyi  
  5. Red Dragon 
  6. Vandelay Industries 
  7. HC Trageds 
  8. Žolne 

Complete results

XIV. ročník 2017/2018 – druhá edice

1. Vivaster  2. ZZSHMP 3. Ros  4. J&T Bank  5. Bratich  6. Bauer  7. Abu Dhabi Aeros  8. Puckers Luxembourg  9. Georgetown  10. Paleoveneti  11. Stockholm Knights  12. Arsenal  Complete results

XIV. ročník 2017/2018 – první edice

  1. Stalnye Topory 
  2. Sparta 
  3. Zvezda  
  4. Titan 
  5. HC Red Dragon 
  6. Winnipeg Silver Bullets 
  7. Sarpsborg Icehawks 
  8. Bandits 
  9. HC Taku Nordic 
  10. HC Evergreen 
  11. Tuppura 
  12. Milton Old Wings 

Complete results

XIII. ANNUAL 2016/2017 – fifth EDITION

  1. BALTKOMPLEKT RUS
  2. AVTOMOBILIST UKR
  3. TOTAL TEAM SVK
  4. PANTHERS SVK
  5. DINAMIT RUS
  6. WILD BOARS SUI
  7. MUMMIES ITA
  8. UNITED SKATES USA/POL/SWE
  9. DRAGONS MINSK BLR
  10. STOCKHOLM SELECT SWE
  11. GREY MARMOTS VICTORIA CAN
  12. OCHSNER ACADEMY SUI

Complete results

XIII. ANNUAL 2016/2017 – fourth EDITION

  1. MIASS RUS
  2. DIZEL RUS
  3. BAUER VAPOR1X RUS
  4. HC ZUBR BLR
  5. TRAPPEURS CAN
  6. OMAN TIMBERWOLVES OMN
  7. SARPSBORG ICEHAWKS NOR
  8. ROSSA RUS
  9. GOLDEN BOYS KOŠICE SVK
  10. DURHAM DRAGONS GBR
  11. LES GAULOIS CAN
  12. EAGLES FREIBURG GER

Complete results

XIII. ANNUAL 2016/2017 – third EDITION

  1. Royal RUS
  2. Olymp RUS
  3. Sparta RUS
  4. Titan RUS
  5. Bank Rossiya RUS
  6. Dobrynya RUS
  7. Varteig Beers NOR
  8. Fossa Giallonera ITA
  9. Riga Cup LAT
  10. Flying Seals SVK
  11. Solihull Spartans GBR
  12. Gemcast Hockey CAN

Complete results

XIII. Ročník 2016/2017 – Druhý termín

  1. Tornado KAZ
  2. Ros UKR
  3. Snezhnyj RUS
  4. Bauer Vapor X1 RUS
  5. Vivaster RUS
  6. Izhorec RUS
  7. ZZSHMP CZE
  8. Puckers LUX
  9. Žolne SLO
  10. Steelers SVK
  11. Arsenal UKR
  12. Djurgårdspolarna SWE

Complete results

XIIi. ROČNÍK 2016/2017 – PRVNÍ VYDÁNÍ

  1. G-Drive (Rusko)
  2. HC Red Dragon (Česká republika)
  3. HTP Praha (Rusko)
  4. HC Titan (Rusko)
  5. Netopýři Praha (Česká republika)
  6. Seeland IceHogs (Švýcarsko)

Complete results

xii. ročník 2015/2016 – čtvrté vydání

  1. Miass (Rusko)
  2. LES CAMARADES (Kanada)
  3. TEAM 21 (Rusko)
  4. DIZEL (Rusko)
  5. Pallada (Rusko)
  6. Dobrynya (Rusko)
  7. HC RED DRAGON (Česká republika)
  8. METEOR (Rusko)
  9. DUBAI JÄGERBOMB (Spojené arabské emiráty)
  10. EAGLES Freiburg (Německo)
  11. OMAN WADI DOGS (Omán)

Celkové výsledky

XII. ROČNÍK 2015/2016 – TŘETÍ VYDÁNÍ

  1. IZHOREC (RUSKO)
  2. PREUßEN BERLÍN (NĚMECKO)
  3. HC BOHEMIA INTERACTIVE (ČESKÁ REPUBLIKA)
  4. ICE CITY (BĚLORUSKO)
  5. SPARTA (RUSKO)
  6. HOKEJOVETRENINKY.CZ (ČESKÁ REPUBLIKA)
  7. RIGA CUP TEAM (LOTYŠSKO)
  8. WILD BOARS (ŠVÝCARSKO)
  9. MOESA AVALANCHE (ŠVÝCARSKO)
  10. VILLACHER ENGINEERS (RAKOUSKO)
  11. ZÁCHRANKA (ČESKÁ REPUBLIKA)
  12. SURREY LIONS (VELKÁ BRITÁNIE)

Complete results  

XII. ROČNÍK 2015/2016 – SECOND EDITION

  1. RODINA (RUS)
  2. PANTHERS POVAŽSKÁ BYSTRICA (SVK)
  3. VARTEIG BEERS (NOR)
  4. SOLIHULL SPARTANS (GBR)
  5. OLYMP (RUS)
  6. ARSENAL (UKR)
  7. FLYING SEALS (SVK)
  8. ZZSHMP (CZE)
  9. EISBÄREN PRAG (CZE)
  10. CJ (RUS)
  11. MUMIE (ITA)
  12. BRADFORD SABRES (GBR)

 

XII. ROČNÍK 2015/2016 – PRVNÍ VYDÁNÍ

  1. BAUER VAPOR1X (RUS)
  2. RED DRAGON (CZE)
  3. CJ (RUS)
  4. SNEZHNIY (RUS)
  5. CANADIAN BEAVER KINGS (CAN)
  6. ZZSHMP (CZE)
  7. STOCKHOLM SELECT (SWE)
  8. HC MORDOR (CZE)
  9. MAINEIACS (USA)
  10. PEKING NORTH STARS (CAN)
  11. PUCKERS LUCEMBURSKO (LUX)
  12. DUBAI BUDS (CAN)

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ: MAKSIM KLIMENKO Z TÝMU CJ NEJLEPŠÍ STŘELEC: PETR URBÁNEK Z TÝMU RED DRAGON

xi. rOČNÍK 2014/2015 – Čtvrtý BĚH

1. Miass City (Rusko) 2. Hc Red Dragon (Česká republika) 3. Hc Berkut (Euromix) 4. Meteor (Rusko) 5. Hc Ros (Ukrajina) 6. ZZSHMP (Česká republika) 7. Hockeynaya Ulybka (Rusko) 8. Puckers Luxembourg (Luxemburg) 9. Elephant (Rusko) 10. Dubai Jagrbomb (Arabské Emiráty) 11. Roadrunners (Německo) 12. Animal’s Team (Švýcarsko)

XI. ROČNÍK 2014/2015 – třetí BĚH

  1. Zapad Rossii (Rusko)
  2. ZZSHMP (Česká republika)
  3. Sparta (Rusko)
  4. Total team (Slovensko)
  5. London Bulldogs (Spojené království)
  6. VPO Tomsk (Rusko)
  7. Mummies Bologna (Itálie)
  8. Oman Timberwolves
  9. Dizel Veterany (Rusko)
  10. Varvary (Rusko)
  11. Alliance (Rusko)
  12. Wild Boars (Švýcarsko)

XI. ROČNÍK 2014/2015 – druhý BĚH

  1. Neoplan (Rusko)
  2. Metallurg (Rusko)
  3. Zarechnye Bobry (Rusko)
  4. Stalnye Topory (Rusko)
  5. Riga Cup team (Lotyšsko)
  6. Panthers Považská Bystrica (Slovensko)
  7. Dream Team (Kazachstán)
  8. Ice city (Bělorusko)
  9. Barys Fans (Kazachstán)
  10. Tønsberg Old Vikings (Norsko)
  11. Solihull Spartans (Spojené království)
  12. Surrey Lions (Spojené království)

XI. ročník 2014/2015 – první běh

  1. Team 21 (Rusko)
  2. Estralin (Rusko)
  3. Red Dragon (Česká republika)
  4. ZZSHMP (Česká republika)
  5. Stroitel (Rusko)
  6. Arsenal (Ukrajina)
  7. Magliasina team (Švýcarsko)
  8. Energy (Rusko)

X. ročník 2014 – třetí termín

  1. Red Dragon (Czech Republic)
  2. Panthers Povazska Bystrica (Slovakia)
  3. H.T.P. Fiedler (Czech Republic)
  4. Alians (Russia)
  5. Roadrunners Werdenfels (Germany)
  6. HC Sokol (Russia)
  7. Energy (Russia)
  8. Vityaz (Ukraine)
  9. Svetoservice (Russia)
  10. London Bulldogs (Great Britain)
  11. ZZSHMP (Czech Republic)
  12. Sparta (Russia)

X. ročník 2014 – druhý termín

  1. ABS (Russia)
  2. Zero Harm (Canada)
  3. HC Luch (Russia)
  4. Hockeynaya Ulybka (Russia)
  5. Draci (Czech Republic)
  6. Elephants (Russia)
  7. Alians (Russia)
  8. Racing Club Portugal (France)
  9. Záchranáři (Czech Republic)
  10. Red Hawks (Kazakhstan)
  11. Puckers (Luxembourg)
  12. SSSR (Kazakhstan)

X. Ročník 2014 – první termín

  1. UVD SVAO (Russia)
  2. Stalnye Topory (Russia)
  3. HC EMK Metallurg (Russia)
  4. HC Energy Novokuznetsk (Russia)
  5. HC Barys Fans (Kazakhstan)
  6. Crystall (Ukraine)
  7. Dizel Veterany (Russia)
  8. Mummies (Italy)
  9. Total Team (Slovakia)
  10. Voyageurs (Canada)
  11. Meteor SPB (Russia)
  12. HC Ghosts (Italy)

IX ROČNÍK 2013 – druhý běh

  1. Miass City (Rusko)
  2. HC RSB (Rusko)
  3. Metallurg (Rusko)
  4. Medvedi Rossia (Rusko)
  5. ZZSHMP (CČeská republika)
  6. HC Media 74 (Rusko)
  7. Red Dragon(Česká republika)
  8. HC Běrkut (Euromix)
  9. HC Sokol (Rusko)
  10. Lakeboys (Slovensko)
  11. Puckers Luxemburg (Lucembursko)
  12. Belye Medvedi (Rusko)

IX ROČNÍK 2013 – první běh

  1. HC Nomad (Kazachstán)
  2. Arsenal (Ukrajina)
  3. Stalnye Topory (Rusko)
  4. Force (Rusko)
  5. Total Team (Slovensko)
  6. Hockeyshow93 (Švýcarsko)
  7. Gentlemen de Paris (Francie)
  8. Mummies (Itálie)
  9. Penza (Rusko)
  10. Cristall (Ukrajina)
  11. Cajka (Rusko)
  12. Elephants (Rusko)

VIII ročník 2012

  1. 1 Ural PTF (Russia)
  2. Miass City (Russia)
  3. Rossa – Intersia (Russia)
  4. VPO Tomsk (Russia)
  5. Medvedi (Russia)
  6. ZSHMP (Czech Republic)
  7. Arsenal (Ukraine)
  8. Jääkarhut (Finland)
  9. Lakeboys Bratislava (Slovakia)
  10. Total Team (Slovakia)
  11. Les peaux rouges d’Évry (France)
  12. Mummies (Italy)

VII. ročník 2011

  1. Lokomotiv (Russia)
  2. Arsenal (Ukraine)
  3. Sharks (Russia)
  4. Red Dragon (Czech republic)
  5. Tver (Russia)
  6. Rossa (Russia)
  7. HC Berdsk (Russia)
  8. Tumen (Russia)
  9. ZZS HMP (Czech republic)
  10. Les peaux rouges d’Évry (Russia)
  11. ULHL (Russia)
  12. Centr (Russia)

VI. ročník 2010

  1. Moscow Lions
  2. JRC
  3. The French Canadians
  4. Boleslav

V. ročník 2008

  1. SMP
  2. Atlas
  3. Ericsson
  4. Boleslav
  5. JRC
  6. Dragons

IV. ročník 2007

  1. Jukos (Russia)
  2. Moskovski Lvi (Russia)
  3. HC Mladá Boleslav (CZ)
  4. Austis (CZ)
  5. Rossa(Russia)
  6. SMP 96 (Russia)
  7. HC Istra (Russia)

II. ročník 2005

  1. HC Istra (Russia)
  2. HC Šeberov Prague (CZ)
  3. Rinkels Maroon (USA)
  4. Ďáblické plameny (CZ)
  5. ČSOB Prague (CZ)
  6. Rinkels Black (USA)